Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna w Łasku wraz z filiami otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.


Czytaj dalej

200 lat temu, w 1822 r w Wilnie ukazały się Ballady i romanse Adma Mickiewicza - dzieło, które wyznaczyło początek epoki romantyzmu w Polsce. W związku z tym Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego.

Czytaj dalej

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku ogłasza nabór na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACJI.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, przynieś nam swoje CV.

Czytaj dalej

Filia dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jana Łaskiego Młodszego ma okazję po raz kolejny uczestniczyć w ogólnopolskiej kampanii społecznej "Mała Książka - Wielki Człowiek"

Czytaj dalej

Informujemy o ogłoszeniu konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora Biblioteki Publicznej im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku.

Czytaj dalej

Pragniemy poinformować Czytelników, iż rozpoczęliśmy zbiórkę dla naszych sąsiadów na Ukrainie.

Czytaj dalej

Informujemy, że w dniach 7-31 marca 2022 r. w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją księgozbiorów Biblioteka Publiczna w Łasku będzie nieczynna.
 

Czytaj dalej

Gdy myślisz „Łask”, który jego kawałek jest Ci najbliższy? Z czym wiążą się Twoje najmilsze wspomnienia? Może to jakiś budynek, ławeczka, park, a może

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego włącza się w obchody 600-lecia nadania praw miejskich Łaskowi!

Czytaj dalej

EMOCJE POD LUPĄ!

W imieniu Stowarzyszenia Łaskich Amazonek zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z panią Ewą Witkowską - psychologiem klinicznym z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ostatni wykład

Czytaj dalej

Miłośników malarstwa zapraszamy do "Galerii pod Korabiem" Biblioteki Publicznej im. Jana Łaskiego Młodszego na wystawę prac Dariusza Sroczyńskiego.

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego serdecznie zaprasza wszystkie Panie, Panny i Dziewczęta na cykl spotkań z okazji Dnia Kobiet!

Czytaj dalej

Z okazji Światowego Dnia Dzikiej Przyrody, który przypada 3 marca, w rocznicę podpisania Konwencji

Czytaj dalej

Informujemy, że w dniu 5 marca 2022 r. (Sobota) Biblioteka Publiczna w Łasku oraz Filia dla dzieci będą otwarte
 

Czytaj dalej

Z okazji "Dnia bezpieczego Internetu" Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego organizuje prelekcje na temat bezpieczeństwa w sieci, które poprowadzi policjant

Czytaj dalej

Powolutku, małymi kroczkami zbliża się wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas zimowego odpoczynku, czyli FERIE 2022! Jak co roku Filia dla dzieci przygotowała atrakcyjną

Czytaj dalej

Sky Bet by bettingy.com