Święta coraz bliżej, więc już 4 grudnia Biblioteka Publiczna w Łasku (filia dla dzieci) startuje z praktycznymi warsztatami tworzenia ozdób świątecznych. Zajęcia dedykowane

Czytaj dalej

Lubisz rysować? Interesujesz się Mangą i fantastyką? Mamy dobrą wiadomość. Już wkrótce w Bibliotece Publicznej w Łasku ruszają zajęcia plastyczne pn. "Kółko rysunkowe Mango".

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku zaprasza na VII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, które odbędzie się w piątek 8 października 2021 r. pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Czytaj dalej

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników ziół i ziołolecznictwa na prelekcję Andrzeja Wojtkowskiego - pasjonata i właściciela Ekologicznego Gospodarstwa Zielarskiego.

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna startuje z V edycją konkursu czytelniczego "CZYTAMY BEZ MAMY", który ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
 

Czytaj dalej

Informujemy, że w okresie wakacyjnym zmianie ulegają godziny pracy Biblioteki Publicznej w Łasku i filii podległych.
 

Czytaj dalej

W sierpniu ruszają "Bibliowakacje 2021". W ramach akcji, która kierowana jest do dzieci i młodzieży przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

Czytaj dalej

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej i Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku zapraszają na BEZPŁATNE wycieczki po województwie łódzkim w ramach budżetu obywatelskiego

Czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat pn. "Projektowanie gier mobilnych i serwisów internetowych". Kurs obejmuje 30 godzin praktycznej

Czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy Państwa na wystawę grafik wykonanych w technice cyfrowej autorstwa Pani Ewy Kantorczyk. Prace można podziwiać od dnia 1 marca br. w Bibliotece Publicznej w Łasku (Galeria pod

Czytaj dalej

Informujemy, że w dniach 1-6 lutego 2021 r. z powodu prowadzonych prac remontowych Biblioteka Publiczna w Łasku będzie nieczynna. Wypożyczanie książek będzie możliwe po telefonicznym uzgodnieniu

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego zaprasza serdecznie wszystkich miłośników literatury grozy na spotkanie autorskie z Kazimierzem Kyrczem.
 

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku zaprasza na wystawę twórczości Agaty Kapiczyńskiej. Prace będzie można podziwiać w dniach od 1 października do końca listopada 2021 r. w Galerii pod Korabiem.

Czytaj dalej

Tegoroczny ogólnopolski konkurs poetycki ogłoszony przez Bibliotekę Publiczną im. Jana Łaskiego Młodszego oraz Stowarzyszenie Miłośników Łaskiej Róży został rozstrzygnięty. Jury wyłoniło laureatów

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku - Filia dla dzieci startuje z wakacyjnym konkursem "Wakacyjne Bingo Książkowe". W okresie od 01 lipca do 27 sierpnia 2021 roku wypożyczaj książki i wygraj nagrodę niespodziankę.

Czytaj dalej

Biblioteka zaprasza do zabawy w wakacyjnym konkursie "Pocztówka z wakacji". Wyślij na adres biblioteki kartkę pocztową z miejsca swojego wypoczynku z niebanalnymi pozdrowieniami.

Czytaj dalej

Po raz kolejny zapraszamy naszych Czytelników, wszystkich pasjonatów fotografii oraz miłośników Kolumny, do naszej Galerii pod Korabiem na wystawę prac fotograficznych Pana Marcina Dybalskiego.

Czytaj dalej

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy najlepsze życzenia. Niech ten szczególny czas przyniesie wzajemną życzliwość, prawdziwą radość i spokój. Zdrowych i pogodnych Świąt wszystkim Czytelnikom

Czytaj dalej

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Dzikiej Przyrody (3 marca 2021 r.) Biblioteka Publiczna w Łasku - Filia dla dzieci przygotowała konkurs plastyczny pt. "Rysunek Przyrody". Do wygrania ciekawe nagrody.

Czytaj dalej

Sky Bet by bettingy.com