Informujemy, że w okresie świątecznym zmianie ulegają godziny pracy Biblioteki Publicznej w Łasku. Szczegóły w rozwinięciu informacji.

 

Czytaj dalej

Zapraszamy na nietuzinkowe spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem aktorem, satyrykiem, połączone z promocją książki "W zasadzie tak". Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia br. (środa) w Czytelni Biblioteki Publicznej w Łasku o godz. 18.00.

Czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Krystyny Papugi pt."Tkanina artystyczna", który odbędzie się 7 grudnia br. (piątek) o godz. 18.00 w Galerii pod Korabiem.
 

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej zapraszają na spotkanie autorskie z Dorotą Combrzyńską-Nogalą 16 listopada (piątek) o godz.18.00 do Czytelni dla dorosłych.
 

Czytaj dalej

W dniu 2 listopada 2018 r. (piątek) Biblioteka Publiczna w Łasku będzie czynna w godzinach 8.00-16.00.

 

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku wraz z Hufcem ZHP Łask zaprasza na spotkanie z okazji 100-lecia harcerstwa w Łasku połączone z Narodowym Czytaniem.
 

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku włączyła się w organizację zbiórki karmy, koców, legowisk itp. dla podopiecznych Łaskich Zwierzolubów. Przez cały październik - miesiąc dobroci dla zwierząt - będzie można razem z nami zbierać MEGA PAKĘ dla zwierzaka.

Czytaj dalej

Chcesz spędzić czas ze znajomymi w atmosferze dobrej zabawy połączonej ze zdrową rywalizacją ? A może szukasz sposobu na jesienną nudę? Mamy coś dla Ciebie!

Czytaj dalej

Przypominamy rodzicom (opiekunom) trzylatków o odbiorze darmowych Wyprawek Czytelniczych, w skład których wchodzi przeurocza książka dedykowana maluchom - "Pierwsze wiersze dla...", poradnik dla rodziców oraz karta małego czytelnika.

Czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w konkursie historyczno-literackim pn. "RÓŻNE OBLICZA NIEPODLEGŁOŚCI".
Konkurs pod honorowym patronatem Burmistrza Łasku Gabriela Szkudlarka i Koła AK w Łasku.

Czytaj dalej

Uwaga! W dniach 3-21 sierpnia 2018 r. następuje zmiana godzin otwarcia biblioteki. Szczegółowe informacje w rozwinięciu.


Czytaj dalej

W ramach "Bibliowakacji" zapraszamy Dzieci na edukacyjną wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Zbiórka 19 lipca (czwartek) o godz. 10.30 w Bibliotece (filia dla dzieci).

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku zaprasza wszystkie dzieci na "Aktywne Wakacje z Biblioteką". W programie warsztaty, wycieczki, zajęcia plastyczno-edukacyjne i inne atrakcje. Z nami miło spędzisz wolny czas. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Wyprawki czytelnicze dla Trzylatków. Z radością informujemy, że Biblioteka Publiczna w Łasku zakwalifikowała się do projektu „Mała książka - Wielki Człowiek” organizowanego przez Instytut Książki.

Czytaj dalej

W związku nachodzącym okresem wakacyjnym zmienia się czas pracy Biblioteki Publicznej w Łasku (szczegółowe informacje w treści informacji). A Państwu życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy do Biblioteki po dobrą książkę.

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku oraz Muzeum Historii Łasku w ramach odbywającego się Jarmarku Łaskiego (9-10 czerwca br.) zaprasza serdecznie Państwa do udziału w przygotowanych atrakcjach.

Czytaj dalej

Hej Ho! Biblioteka Publiczna w Łasku zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na dzień dziecka do krainy Krasnolandii.

Czytaj dalej

Informujemy, że w dniu 1 czerwca br. (piątek) Biblioteka Publiczna w Łasku będzie czynna w godz. 8.00 - 16.00

Czytaj dalej

Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Nocy Muzeów 2018, która odbędzie się 19 maja (sobota) br. w godz.17.30 - 22.00 w Muzeum Historii Łasku.

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem - pisarzem i autorem książek historycznych, które odbędzie się 15 maja 2018 r. o godz. 19.30 w Bibliotece Publicznej w Łasku (Czytelnia dla dorosłych)

Czytaj dalej

Zapraszamy na wystawę pn. "Obrazy ze skóry" Pani Liliany Rudnickiej, która odbędzie się 11 maja 2018 r., godz. 18.00 (Galeria po Korabiem)

Czytaj dalej

Burmistrz Łasku - Gabriel Szkudlarek ogłasza konkurs poetycki pt. „Róża w haiku”. Konkurs adresowany jest do osób dorosłych, które zmierzą się w japońskiej formie poetyckiej haiku, a tematem przewodnim jest kwiat róży.

Czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w konkursie historyczno-literackim pn. "RÓŻNE OBLICZA NIEPODLEGŁOŚCI"
Konkurs pod honorowym patronatem Burmistrza Łasku Gabriela Szkudlarka i Koła AK w Łasku.

Czytaj dalej

Dnia 31 marca br. (Wielka Sobota) Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj dalej

Zapraszamy na wystawę Mariusza Gosławskiego pt."Portrety", która odbędzie się w dniu 2 marca 2018 r. (piątek) o godzinie 18.00 - Galeria Pod Korabiem.
 

Czytaj dalej

Zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Tadeuszem Zawadowskim, które odbędzie się 26.01.2018 r. (piątek) o godzinie 18.00 w Bibliotece Publicznej w Łasku.

Czytaj dalej

Wraz z nowym rokiem w Bibliotece Publicznej w Łasku pojawiła się nowa oferta dla Czytelników.Teraz w Czytelni dla dorosłych oraz Filii dla dzieci można wypożyczać gry planszowe do domu. Można też zagrać na miejscu.

Czytaj dalej

Sky Bet by bettingy.com