Zapraszamy na stoisko biblioteki podczas Dnia Dziecka - Słońcobranie (Jarmark Łaski) w dniu 1 czerwca (sobota) br. w godz. 10.00-14.00

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku informuje, że w dniach od 3 do 15 czerwca br. z powodu prac remontowych będzie nieczynna. 

Czytaj dalej

"Zostań Mistrzem Gry w Warcaby" - zapraszamy na turniej warcabowy, który odbędzie się podczas Jarmarku Łaskiego w dniu 1 czerwca br. o godz. 11.00

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkanie z Arturem Marcinem Nadolskim, które odbędzie się 18 maja br. o godz. 18.00 w Muzeum Historii Łasku.

 

Czytaj dalej

Zapraszamy do Muzeum Historii Łasku na wystawę "Właściciele dóbr łaskich". Ekspozycja będzie dostępna od 18 maja do końca sierpnia.
 

Czytaj dalej

W dniu 18 maja (sobota) zapraszamy serdecznie do łaskiego muzeum na kolejną edycję ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów!

 

Czytaj dalej

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju
oraz serdecznych spotkań w gronie

Czytaj dalej

Informujemy, że Biblioteka Publiczna w Łasku w dniach: 20 kwietnia 2019 (Wielka Sobota), 2 maja 2019 (Czwartek), 4 maja 2019 (Sobota), będzie nieczynna.

 

Czytaj dalej

Wystawa prac Mariusza Gosławskiego pt. "Koty" - 5 kwietnia (piątek) br. o godz. 18.00 w Galerii pod Korabiem (Biblioteka Publiczna w Łasku) Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy na prelekcję Mariusza Gosławskiego pt." Zwyczaje wielkanocne w kulturach świata" - 5 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 - Czytelnia dla dorosłych. Wstęp wolny

Czytaj dalej

Czy pierwsza wizyta w bibliotece może być początkiem wspaniałej przygody na całe życie? Wierzymy, że tak!

 

Czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy 25 stycznia (piątek) o godz. 18.00 na niezwykłe spotkanie z Anną Sobczak, poetką, felietonistką, autorką scenariuszy i wielu nagrodzonych w Polsce haseł reklamowych, bibliotekarką i redaktorem "RampaPam".

Czytaj dalej

Biblioteka Publiczna w Łasku zaprasza 1-go lutego (piątek) o godz. 18.00 na wernisaż prac Pani Agaty Chudzia. Prace będzie można podziwiać od lutego do marca 2019 roku.

Czytaj dalej

Sky Bet by bettingy.com