Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Nocy Muzeów 2018, która odbędzie się 19 maja (sobota) br. w godz.17.30 - 22.00 w Muzeum Historii Łasku.

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem - pisarzem i autorem książek historycznych, które odbędzie się 15 maja 2018 r. o godz. 19.30 w Bibliotece Publicznej w Łasku (Czytelnia dla dorosłych)

Czytaj dalej

Zapraszamy na wystawę pn. "Obrazy ze skóry" Pani Liliany Rudnickiej, która odbędzie się 11 maja 2018 r., godz. 18.00 (Galeria po Korabiem)

Czytaj dalej

Burmistrz Łasku - Gabriel Szkudlarek ogłasza konkurs poetycki pt. „Róża w haiku”. Konkurs adresowany jest do osób dorosłych, które zmierzą się w japońskiej formie poetyckiej haiku, a tematem przewodnim jest kwiat róży.

Czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w konkursie historyczno-literackim pn. "RÓŻNE OBLICZA NIEPODLEGŁOŚCI"
Konkurs pod honorowym patronatem Burmistrza Łasku Gabriela Szkudlarka i Koła AK w Łasku.

Czytaj dalej

Dnia 31 marca br. (Wielka Sobota) Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj dalej

Zapraszamy na wystawę Mariusza Gosławskiego pt."Portrety", która odbędzie się w dniu 2 marca 2018 r. (piątek) o godzinie 18.00 - Galeria Pod Korabiem.
 

Czytaj dalej

Zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Tadeuszem Zawadowskim, które odbędzie się 26.01.2018 r. (piątek) o godzinie 18.00 w Bibliotece Publicznej w Łasku.

Czytaj dalej

Wraz z nowym rokiem w Bibliotece Publicznej w Łasku pojawiła się nowa oferta dla Czytelników.Teraz w Czytelni dla dorosłych oraz Filii dla dzieci można wypożyczać gry planszowe do domu. Można też zagrać na miejscu.

Czytaj dalej

Sky Bet by bettingy.com