Zapraszamy naszych Czytelników oraz wszystkich pasjonatów fotografii do naszej Galerii pod Korabiem na wystawę prac fotograficznych Pana Marcina. Wystawa będzie czynna do 15 grudnia 2020. Zapraszamy serdecznie!

Marcin Dybalski - mieszkaniec Łasku-Kolumny, absolwent łaskiego "Ekonomika" oraz SWSPiZ w Łodzi na wydziale Stosunków Międzynarodowych, autor wystaw fotograficznych poświęconych polskiemu Woodstockowi, koncertom (zazwyczaj) rockowym oraz przyrodzie. Ponadto członek stowarzyszenia "Zielona Kolumna", które zajmuje się m.in. gromadzeniem dawnych fotografii Kolumny, artykułów książkowo-prasowych oraz pozostałych dokumentów historycznych jej poświęconym. Jest autorem wystaw: "Przystanek Woodstock 2013 & 2014", "Przystanek Woodstock 2015", "Konwalie", "Koncerty 2014 - 2016".

Sky Bet by bettingy.com