Biblioteka Publiczna w Łasku i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej zapraszają na spotkanie autorskie z Dorotą Combrzyńską-Nogalą 16 listopada (piątek) o godz.18.00 do Czytelni dla dorosłych.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Autorki w atrakcyjnych cenach.

Dorota Combrzyńska-Nogala - łodzianka, polonistka, surdopedagog, autorka książek obyczajowych: "Naszyjnika z Madrytu", nagrodzonej Literacką Nagrodą im. Władysława Reymonta "Piątej z kwartetu" oraz "Wytwórni wód gazowanych", której akcja rozgrywa się w Łasku. Jej książka dla dzieci 'Bezsenność Jutki" otrzymała nagrodę Książka Przyjazna Dziecku oraz wyróżnienie w konkursie IBBY na Książkę Roku 2012, natomiast Syberyjskie przygody Chmurki zdobyły wyróżnienie w konkursach na Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego oraz na Książkę Przyjazną Dziecku. Powieść "Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć" wpisana została na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Sky Bet by bettingy.com