Filia Biblioteczna w Kolumnie
98-100 Łask, ul. Toruńska 1
Godziny pracy biblioteki:

Poniedziałek, środa 10.00 - 18.00
Wtorek 9.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook - Biblioteka w Kolumnie

Aktualności

Wiosna

Dzieci oraz Pani Ania Piotrowska z Przedszkola nr 4 udekorowały naszą Filię prześlicznymi pracami przywołując wiosnę… oby przyszła jak najprędzej. Zdjęcia poniżej..."Muchomorki" w bibliotece

Grupa Muchomorków z Przedszkola nr 4 w Kolumnie ze swoją Panią Jolantą Kuśmirowską zwiedziły naszą bibliotekę. Dzieci poznały tajniki bibliotecznej pracy, stemplowały i oglądały kolorowe książeczki. W nagrodę otrzymały naklejki „Czytelnik FB w Kolumnie"

Przedszkolaki podziękowały Pani Danucie Walczak za współpracę i życzyły spełnienia marzeń z okazji przejścia na emeryturę.


Konkurs recytatorski przygotowany we współpracy z Przedszkolem Publicznym w Kolumnie.


Biblioteka w Kolumnie prowadzi cykliczną współpracę z Przedszkolem Publicznym nr 4 w Łasku – Kolumnie. Prace plastyczne dzieci upiększają wnętrza placówki, sprawiając tym samym przyjemność naszym czytelnikom.

Biblioteka prowadzi lekcje biblioteczne dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Zajęcia dostarczają wiedzy nt. funkcjonowania biblioteki oraz uczą, jak korzystać z różnorodnych źródeł informacji.Sky Bet by bettingy.com