Menu


 Parę słów o...
Noc Atrakcji z biblioteką

W ostatni dzień wakacji, na terenie łaskiego OSiR-u, ponad 30-osobowa grupa dzieci i młodzieży wzięła udział w wieczorno-nocnej zabawie, zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Łasku (filia dla dzieci). Przygotowaniem przedsięwzięcia zajęła się natomiast poznańska ekipa „AE Event & Marketing Bartosz Muzsik”

Wśród tych – głównie sportowych zabaw, najśmieszniejszymi dyscyplinami okazały się niewątpliwie dwie konkurencje: slalom w płetwach i bieg w potrójnych spodniach. Niemniej wrażeń przysporzyły takie atrakcje jak: megatwister, hokej na trawie, rura, gąsienica, wyścig na podwójnych nartach, rzut śnieżkami czy labirynt.

Oprócz typowo sportowych dziedzin przez cały czas trwania imprezy funkcjonowała tzw. strefa kreatywna. W jej obrębie uczestnicy wykonywali przeróżne zadania manualne i umysłowe – ze zużytych opakowań tworzyli ekologiczne stwory-totemy, pisali piosenki, bądź wymyślali oryginalne nazwy grup. Zabawa z tęczową chustą animacyjną okazała się świetnym sprawdzianem dla pamięci i spostrzegawczości.

Po tej – nieco wyczerpującej – późnowieczornej rozrywce na dzieci czekało klimatyczne ognisko. Pod gołym niebem konsumowano kiełbaski z bułeczkami, śpiewano piosenki i cieszono się… ostatnim dniem wakacji.

X
Podaj adres e-mail do kogo wysłać

Podpis(imię, nick, cokolwiek)