Menu


 Aktualności
«  21/24  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, wszystko    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćZAPROSZENIE

Biblioteka dla dzieci zaprasza w grudniu na poetycko-muzyczne spotkanie z Panem Zbigniewem Paprockim sieradzkim bardem, autorem książeczki dla dzieci "O kogucie listonoszu". W programie: recytacja wybranych fragmentów z twórczości Pana Zbyszka i a jakże - gitarowe przyśpiewki, pełne poezji, refleksji, zadumy... Istnieje możliwość kupienia książeczek autorstwa naszego gościa i uzyskać osobiście autograf.


    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćTo już 14 października ulubieniec najmłodszych, najzabawniejszy miś o małym rozumku zwany Misiem Puchatkiem będzie obchodził swoje 85 urodziny. Dokładnie 14 października 1926 r. została wydana w Londynie pierwsza książka pt. "Kubuś Puchatek".
W związku z tym na swoich wielbicieli tych małych i nie tylko Miś Puchatek czeka w Filii dla dzieci. Chętnych i kochających MISIA zapraszamy do składania życzeń urodzinowych w naszej bibliotece. Na wszystkich czekać będzie małe co nie co...

ZAPRASZAMY!

    Wyślij do znajomegoFilia dla dzieci zaprasza wszystkich chętnych lubiących piękny malunek do obejrzenia wystawy uczestniczki Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku

Marioli Moryto


    Wyślij do znajomego
29 wrzesień to DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA więc i nasza Filia obchodziła go w swoich murach. W związku z tym gościliśmy sympatycznego gościa, którym była Pani Ewa Buss. Ona to w wspaniały sposób przeczytała bajeczkę czterolatkom z Przedszkola nr 3 w Łasku. Uśmiechu na twarzach dzieci było wiele. Spotkanie zakończyła pogadanka i pokaz multimedialny o Darach Jesieni, przy którym dzieci rozbudzały swą wyobraźnię i pogłębiały znajomość o Złotej Porze Roku.

    Wyślij do znajomegoPLASTYCZNE SZALEŃSTWA


Wszystkim dzieciom, które szukają ciekawego i kreatywnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu - Biblioteka Publiczna w Łasku proponuje - cykl grupowych zajęć plastycznych dla małych artystów poprzedzone jesiennym pokazem mulitimedialnym. Spotkania poprowadzi profesjonalna plastyczka - Katarzyna Omiecińska. Temat pierwszego spotkania


"Jesień oczami dzieci"
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć28 września odbyło się spotkanie z uczestnikami ŚDS w Łasku na temat:
"Poznajemy Mitologiczne Postacie". Obejrzeliśmy prezentację multimedialną przedstawiającą mityczny świat bohaterów, wysłuchaliśmy opowieści o Demeter i Korze oraz historię czterech pór roku. Po prezentacji - w celu utrwalenia materiału - rozwiązaliśmy krzyżówkę odczytując w niej ukryte hasło - mitologia.

 


    Wyślij do znajomegoSIECIAKI - BEZPIECZNY INTERNET

Zapraszamy chętne grupy na zajęcia w ramach pakietu edukacyjnego Bezpieczny Internet dystrybuowanego w ramach programu Akademii Orange dla Bibliotek.
Wspólnie "Poznamy Bezpieczny Internet", sieciakowe zasady bezpieczeństwa oraz podpiszemy umowę z Sieciakami.
Zajęcia wzbogaci kreskówka edukacyjna z sympatycznymi bohaterami drużyny sieciaków.

ZASTAŃ RAZEM Z NAMI SIECIAKIEM!!

Zainteresowane grupy serdecznie zapraszamy!

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćBARWY JESIENI
Filia dla dzieci serdecznie zaprasza grupy przedszkolne na lekcję biblioteczną pt. "Barwy Jesieni". Lekcję wzbogaci pokaz multimedialny ukazujacy Kolory Jesieni, a spotkanie zakończy wspólne wykonanie jesiennego krajobrazu.

Zainteresowane grupy - zapraszamy w nasze mury!

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA W NASZEJ KOLOROWEJ GALERYJCE WYSTAWY ZDJĘĆ POKONKURSOWYCH Z MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PT. :

"MOJA PIĘKNA MIEJSCOWOŚĆ"
    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA W NASZEJ KOLOROWEJ GALERYJCE WYSTAWY PRAC UCZESTNIKÓW ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W ŁASKU. PRACE WYKONANO METODĄ DYWIZJONIZMU.

«  21/24  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, wszystko
X
Podaj adres e-mail do kogo wysłać

Podpis(imię, nick, cokolwiek)