Menu


 Aktualności
«  17/23  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, wszystko    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćSERCEM SZYTE

Zapraszamy wszystkie dzieci i nie tylko do obejrzenia wystawy zrodzonej z miłości i troski do najmłodszych. Wystawa zatytułowana jest SERCEM SZYTE, i stworzona przez matkę dla swego dziecka. Twórcą wystawy jest Małgorzata Żuczek z Wrześni k/Poznania. (www.sercemszyte.pl) Lalki wykonane są z największą starannością oraz wysokiego gatunku materiałów. Dodatkowym atutem jest to że są szyte tylko przez jedną osobę. Zabawki zostały wypełnione specjalnym ekologicznym materiałem, który zachowuje swój kształt. U nas można również zakupić te wyjątkowe zabawki.
Zapraszamy w nasze mury!


    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć
   Słów parę o...KSIĄŻKA NASZYM PRZYJACIELEM

Książka naszym przyjacielem to pod takim hasłem 10 kwietnia odbyły się nietypowe zajęcia w ramach projektu "Bajki bajeczki czytajmy dzieciom" gdzie pani bibliotekarka z filii dla dzieci w przebraniu Wróżki Książki odwiedziła dzieci z Przedszkola nr 4 im. "Leśne Skrzaty" w Kolumnie. Tematem zajęć była Zgaduj - Zgadula w których czynny udział brały przedszkolaki z gr. 4 "Misie", gr 5 "Kwiatki" i gr 6 "Motylki". Wspólnym celem zajęć było rozbudzenie w dzieciach zainteresowań literaturą i stworzenie wspólnej integracyjnej zabawy.


    Wyślij do znajomego"ZAKRĘĆ" SIĘ Z BIBLIOTEKĄ

Zbierając wspólnie z nami plastikowe nakrętki i makulaturę pomagasz nam wzbogacić księgozbiór naszej książnicy w nowe tytuły i lektury do szkół.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej akcji!!!


    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć"MOJA KSIĄŻECZKA"

Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej pt. "Moja książeczka". Prace zostały wykonane przez dzieci i ich rodziców z Przedszkola nr 4 im. "Leśne Skrzaty"

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć"LOKOMOTYWA"

Zapraszamy do obejrzenia prac uczestników zajęć rewalidacyjno - wychowawczych prowadzonych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Łasku, u których orzeczono głęboki stopień niepełnosprawności intelektualnej. Prace inspirowane utworem J. Tuwima pt. : "LOKOMOTYWA".

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćZapraszamy do obejrzenia dekoracji wielkanocnych wykonanych przez:

UCZNIÓW OBJĘTYCH ZAJĘCIAMI REWALIDACYJNYMI

GOŚCI SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO „WIOSENNA WIELKANOC”

III GRUPY INTERNATU SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO - WYCHOWAWCZEGO

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęćJOGA W BIBLIOTECE
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i ciekawych w mury naszej książnicy na spotkanie z panem ZBYSZKIEM PATYKIEM - prezesem polskiej filii Światowej Federacji Medycyny Alternatywnej, Międzynarodowego Centrum Profilaktyki Zdrowotnej, nauczycielem jogi klinicznej oraz propagatorem alternatywnych metod leczenia. Od wielu lat uznanym i cenionym terapeutą niosącym pomoc potrzebującym. Dzięki pacjentom corocznie od 1994 roku bierze udział w plebiscycie miesięcznika UZDRAWIACZ na najlepszego polskiego uzdrowiciela, znajdując się w gronie 100 najskuteczniejszych krajowych uzdrowicieli.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O MEDYCYNIE ALTERNATYWNEJ, POZNAĆ TAJNIKI YOGI I ODWAŻYĆ SIĘ BYĆ ZDROWYM, ZAPRASZAMY 17 kwietnia o godz. 16:30 DO BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ (FILIA DLA DZIECI)


    Wyślij do znajomego
    Wyślij do znajomegoZE WZGLĘDU NA CHOROBĘ PRACOWNIKA FILIA DLA DZIECI OD DNIA
27 LUTEGO (AŻ DO ODWOŁANIA) W SOBOTY BĘDZIE NIECZYNNA
A W POZOSTAŁE DNI CZYNNA W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00
KSIĄŻKI DO ZWROTU BĘDZIE MOŻNA ZOSTAWIĆ W WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

    Wyślij do znajomegoSERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ!

"W ZIMOWEJ KRAINIE"

PRACE DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 4 W ŁASKU IM. "LEŚNE SKRZATY" UCZĘSZCZAJĄCE NA KOŁO PLASTYCZNE "PLASTUŚ"

«  17/23  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, wszystko
X
Podaj adres e-mail do kogo wysłać

Podpis(imię, nick, cokolwiek)