Menu


 Aktualności
«  13/20  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, wszystko    Wyślij do znajomegoZapraszamy na wystawę pt.: „Magia Świątecznych Kartek” wykonanych przez dzieci z Przedszkola nr 5 w Łasku.


    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć
   Słów parę o...Misiowe Spotkania w Bibliotece

Za co kochamy Misie – to pytanie, na które z nieograniczoną radością i miłością odpowiadały dzieci goszczące w bibliotecznych murach. Przez dwa dni gościliśmy najmłodszych czytelników, którzy wraz z nami uczęszczali w MISIOWYM święcie.

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć
   Słów parę o...Jesienne spotkania w bibliotece

    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

    Wyślij do znajomegoWystawa prac konkursowych na logo Projektu: „LEISURE AND CELEBRATIONS”

Zapraszamy na wystawę prac konkursowych na logo Projektu: „LEISURE AND CELEBRATIONS” (Czas wolny i uroczystości) w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Comenius Partnerskie Projekty Szkół realizowanego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łasku, wspólnie ze szkołami z Turcji, Anglii i Walii. Prezentujemy wszystkie prace uczniów SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO w Łasku oraz prace laureatów szkół partnerskich: AV. LUTFI ERGOKMEN OZEL EGITIM ORTA OKULU w Eskisehir, w Turcji YSGOL MAES Y COED w Walii/Wielka Brytania.    Wyślij do znajomegoTymczasowe zmiany w godzinach pracy

Z powodu choroby pracownika Filia biblioteczna dla dzieci w dniach 23 – 31 października br. będzie otwarta w godzinach 10.00 - 16.00, 27 października br. ( sobota) – nieczynna.
Przepraszamy


    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć
    Wyślij do znajomego
   Galeria zdjęć
   Słów parę o...DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA U DZIECI W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA GŁOŚNEGO CZYTANIA OGŁOSZONEGO PRZEZ POLSKĄ IZBĘ KSIĄŻKI

    Wyślij do znajomego


Zapraszamy do obejrzenia wystawy elementarzy świata z kolekcji Elżbiety Bartsch pt.: "Ala ma kota"

    Wyślij do znajomegoZapraszamy w nasze mury do obejrzenia fotoreportażu z wakacji przeprowadzonych w ramach akcji Aktywne Wakacje 2012 r.«  13/20  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, wszystko
X
Podaj adres e-mail do kogo wysłać

Podpis(imię, nick, cokolwiek)