Menu


 Kolorowa galeryjka
«  ‹ 174/18 ›  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, wszystko    Wyślij do znajomegoPierwsze zajęcia w roku 2019 za nami. Do Filii dla dzieci zawitała grupa 6-latków z Przedszkole Publiczne nr 1 w Łasku. Czytaliśmy książkę Kate Hudson "Za dużo zimowych zabaw", która posłużyła nam za inspirację do wyliczania zalet zimowej pory. Brak śniegu za oknem nie przeszkodził nam w stworzeniu uroczych bałwanków.

 


    Wyślij do znajomegoZa nami drugie spotkanie Akademii Małych Artystów. Tym razem w Filii dla dzieci powstały ozdoby na choinkę z masy porcelanowej. Nasze zdolne dzieciaki same wycinały wzory z masy foremkami w świątecznych kształtach, a następnie, zgodnie z własną wizją artystyczną je ozdabiały. Na deser tworzyliśmy witraże z bibuły i kolorowych papierów w kształcie bombek. Jak zawsze było wesoło, głośno, kolorowo i kreatywnie.

 


    Wyślij do znajomego13 grudnia naszą Filię odwiedzili uczniowie z klas I-III z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Teodorach. Porozmawialiśmy o zbliżających się świętach i wymieniliśmy wymarzone prezenty. W ramach warsztatów plastycznych stworzyliśmy przepiękne kartki bożonarodzeniowe dla naszych najbliższych.

 


    Wyślij do znajomegoPierwsze spotkanie Akademii Małych Artystów za nami. W sobotę, w Filii dla dzieci powstały przepiękne kartki bożonarodzeniowe. Było pomysłowo i kreatywnie, a wszystko to w ciepłej przedświątecznej atmosferze.

 


    Wyślij do znajomegoPrzepis na udane Andrzejki? Dla naszej Filii dla dzieci to nic prostszego. Potrzebujemy:

✔ 4 szklanki rezolutnych przedszkolaków;
✔ 1 szt. ciekawej książki (my użyłyśmy "Przepraszam, czy jesteś czarownicą E. Horst");
✔ 1 szt. czarodzieja lub czarodziejki;
✔ 2 łyżeczki wyselekcjonowanych andrzejkowych wróżb;
✔ 1 łyżka dobrego humoru;
✔ 3 opakowania warsztatów plastycznych;
✔ 4 szczypty magii.

Wszystkie składniki należy bardzo dokładnie ze sobą wymieszać. Czekamy chwilę, potrząsamy i możemy się cieszyć super Andrzejkami. Dziękujemy za udział przedszkolakom z Przedszkoli Publicznych Nr 1 i 6 w Łasku.

 


    Wyślij do znajomegoBiblioteka świętuje niepodległość

W tym tygodniu Filię dla dzieci odwiedziły grupy sześciolatków z Przedszkoli Publicznych Nr 1 i 6 w Łasku. Na warsztatach pracowaliśmy z książkami Kto ty jesteś Joanny Olech oraz Komendant wolnej Polski Wojciecha Widłaka. Dowiedzieliśmy się z nich m. in. kto to jest patriota i jak nim zostać oraz poznaliśmy postać marszałka Józefa Piłsudskiego i drogę Polski do odzyskania niepodległości. Niesamowitą przyjemność sprawiło nam odkrycie jak dużo dzieciaki już wiedzą o naszym kraju oraz jak wspaniale potrafią przedstawić swoje pomysły na bycie małym patriotą.
W części plastycznej zajęć tworzyliśmy przepiękne flagi złożone z biało-czerwonych serduszek.

 


    Wyślij do znajomegoDziś 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji odwiedziliśmy w tym tygodniu przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Kolumnie. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały bajeczek o przygodach samochodzika Franka i Tygryska.

Pierwsza edycja tej ogólnopolskiej akcji odbyła się w 2001 roku i została zainaugurowana przez Polską Izbę Książki. Ma na celu propagowanie głośnego czytania dzieciom oraz kształtowanie postaw czytelniczych. Pamiętajmy, że czytanie na głos jest niezwykle ważne w życiu małego czytelnika, gdyż stymuluje rozwój dzieci, wzbogaca ich słownictwo oraz rozwija wyobraźnię

 


    Wyślij do znajomegoW ramach akcji "Wielka Paka dla Zwierzaka" zaprosiliśmy do nas p. Magdalenę Urbaniak z Łaskich Zwierzolubów, aby opowiedziała nam o działalność fundacji oraz przybliżyła temat bezdomnych zwierząt. Dowiedzieliśmy się m.in. jakie są zasady adopcji podopiecznych Łaskich Zwierzolubów, jak można im pomagać a także poznaliśmy właściwe sposoby opieki nad naszymi pupilami. Serdecznie dziękujemy p. Magdzie oraz dzieciom z PP nr 1 w Łasku za wizytę w naszej bibliotece.

 


    Wyślij do znajomegoWtorki z Teatrzykiem Kamishibai. Warsztaty plastyczne. Arteterapia. Wycieczka do OSM Łask i Komendy Policji w Łasku. Poznawanie historii Łasku. Warsztaty biżuterii.

 


    Wyślij do znajomegoFilia dla dzieci również przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam" i zaprosiła najmłodszych na wspólne spotkanie z książką. Wszyscy wiemy, jak ważne jest wyrobienie nawyku czytania wśród dzieci, jednak Czytanie ma kojarzyć się z przyjemnością, relaksem, a nie przykrym obowiązkiem. Przedszkolaki same wybrały sobie lektury (z odpowiedniego dla nich przedziału wiekowego), które z zapałem wertowali strona po stronie.

 


    Wyślij do znajomegoCo prawda Dzień Mamy oficjalnie obchodzimy 26 maja, ale w naszej bibliotece zaczęliśmy w tym roku trochę wcześniej. Razem z grupą Biedronek z PP1 w Łasku czytaliśmy opowiadanie z popularnej serii o Franklinie pod tytułem Franklin mówi Kocham Cię. Razem z małym żółwiem i jego kolegami zastanawialiśmy się jaki może być najwspanialszy prezent dla mamy. Udało się kilka propozycji wymyślić, a nawet jedną z nich zrealizować. Prosto z biblioteki w ręce mam trafią przepiękne laurki wykonane przez bardzo zdolne przedszkolaki.

 


    Wyślij do znajomegoKłamstwo ma krótkie nogi

Jaki pracowity koniec tygodnia w naszej bibliotece. Z samego rana zawitały do nas Pszczółki z PP1 na zajęcia o bardzo ważnym zjawisku jakim jest kłamanie. Oczywiście dzieci z grupy Pszczółek nigdy nie kłamią, ale potrafiły wyjaśnić czym kłamstwo jest i kiedy może się przydarzyć. Dla pogłębienie znajomości tematu czytaliśmy wiersz Juliana Tuwima O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci oraz fragmenty książki Katarzyny Wasilkowskiej Baltazar wraca do domu. Po bardzo żywej dyskusji ustaliliśmy, że kłamać po pierwsze nie wolno, bo może być komuś przykro, a po drugie nie opłaca się, bo kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze się wydaje.
W części warsztatowej naszego spotkania dzieci tworzyły własne zakładki. Wyszło bardzo udanie.

Po zajęciach tym razem to my poszliśmy z wizytą. W ramach zajęć Poczytanki gościliśmy w PP1 w grupie 4-latków. Czytaliśmy dwie książki: O wilku, który miał humory Oriane Lallemand oraz O wiewiórkach, które nie chciały się dzielić Rachel Bright. Książki były bardzo ciekawe, bo dzieci słuchały bardzo grzecznie. Chociaż nasza wizyta była bardzo krótka to bardzo było nam miło gościć u kochanych przedszkolaków.

 


    Wyślij do znajomegoTydzień Bibliotek wciąż trwa. Dziś odwiedzili nas uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łasku. Zajęcia poświęciliśmy poznaniu życiu i twórczości Juliana Tuwima. Na pamiątkę wizyty w naszej bibliotece każdy z uczniów mógł zrobić sobie zakładkę do książki.

 


    Wyślij do znajomego8 maja świętujemy Dzień Bibliotekarza. Odwiedziły nas w tym szczególnym dniu dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 Misiaczek oraz z Niepublicznego Przedszkola Dzieciak Plus w Łasku. Podczas zajęć poznawaliśmy tajniki pracy bibliotekarza, sprawdziliśmy ile książek jest w bibliotece, jaka książka jest najcięższa i jak wypożyczyć książkę do domu. Zwiedziliśmy też wszystkie zakamarki naszej biblioteki. W ramach relaksu czytaliśmy książkę Davida McKee Elmer i motylek, a po lekturze sami tworzyliśmy niezwykłe słonie w kratkę.

Otrzymaliśmy również przepiękne kwiaty od przedszkolaków dla wszystkich naszych bibliotekarek.

 


    Wyślij do znajomego7 maja ponownie mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece grupę Żabek z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Łasku. Czytaliśmy książkę Davida McKee Elmer i motylek dzięki której poznaliśmy pewnego niezwykłego słonia – Elmera, który jest słoniem w kratkę. W grupach stworzyliśmy własne, niepowtarzalne słonie w kratkę.

 


    Wyślij do znajomegoChcę być EKO - Razem z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego nr 4 „Leśne Skrzaty” obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Dowiedzieliśmy się jak możemy zadbać o nasze środowisko i czy łatwo być eko? Co zrobić żeby nie marnować wody? Gdzie wyrzucać śmieci? Na te i inne pytania przedszkolaki udzieliły wyczerpujących odpowiedzi, bo mogą się już pochwalić sporą ekologiczną wiedzą. W ramach zajęć plastycznych ćwiczyliśmy segregację śmieci robiąc plakaty i kolorowaliśmy. A na koniec wizyty w naszej bibliotece to co dzieci lubią najbardziej – samodzielne przeglądanie książek.

 


    Wyślij do znajomegoCzy można szczypać? Czemu chłopcy ciągną dziewczynki za włosy? Dlaczego nie wolno gryźć innych? Na te bardzo ważne pytanie w piątek odpowiedziała grupa Motylków z PP1. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały lektury książki Dokuczalska Joanny Fabickiej. Następnie zastanawialiśmy się, czy łatwo być miłym i co z tego wynika? Co zrobić żeby mieć wielu przyjaciół? Po żywej dyskusji warsztaty plastyczne i chwila na przeglądanie książek.

 


    Wyślij do znajomegoChcę być EKO - Razem z grupami 4 i 6-latków z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Łasku poznawaliśmy sposoby na „bycie eko”. Dyskutowaliśmy na temat co sami możemy zrobić aby zadbać o nasze środowisko. Następnie uczyliśmy się zasad segregacji śmieci, która teraz nie ma już przed nami tajemnic.

 


    Wyślij do znajomegoSpotkanie z sieciakami – sieciakowe zasady bezpieczeństwa w internecie. Edukacyjna kreskówka z sieciowymi misjami dla najmłodszych.

 


    Wyślij do znajomegoCzeko… Czeko… Czekolada, czyli słodkie warsztaty dla małych łasuchów

 

 
 

    Wyślij do znajomegoGry bez prądu, czyli biblioteczna planszoteka…. Planszówki poszły w ruch...

 


    Wyślij do znajomegoGry bez prądu, czyli biblioteczna planszoteka…. Planszówki poszły w ruch...

 


    Wyślij do znajomegoEdukacja na wesoło - poznajemy lokalna historię

 

 

    Wyślij do znajomegoDzisiaj wyrastała u nas POPARTOWA CHOINKA! Rosła, rosła i rosła dzięki pomocy podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku... Podlaliśmy ją poezją, kolędą i łzą wzruszenia... Dziękujemy, że byliście!

 


    Wyślij do znajomego"Taki mały, taki duży może świętym być!" – anielskie spotkania w naszej bibliotece

 


    Wyślij do znajomegoMagia Świąt w Bibliotece

 


    Wyślij do znajomegoRozanielony dzień w bibliotece

 

 
 

    Wyślij do znajomego"Czy to jutro, czy to dziś - wszystkim jest potrzebny MIŚ!" 

 

 
 

    Wyślij do znajomegoKrasnoludki są wśród nas!

 


    Wyślij do znajomegoNiewychowany Czerwony Kapturek – spektakl teatralny na Placu 11 Listopada

 

 
 

    Wyślij do znajomego"Festyn rodzinny z BIBLIOTEKĄ" - czyli spektakl teatralny, zabawa z animatorami, malowanie twarzy, dmuchanie baloników. OCH DZIAŁO SIĘ, DZIAŁO!

 

 
 

    Wyślij do znajomegoPoznawanie Lokalnej Historii – zwiedzanie Muzeum, Kolegiaty i Skarbca

 

 
 

    Wyślij do znajomegoWyjazd na poligon do Centrum Rozrywki Ekstremalnej w Kładach (Laser Tag i Walki Łuczników)

 

 
 
 

    Wyślij do znajomegoDzień na wsi – zajęcia przyrodniczo-edukacyjne w Michałówce

 

 
 
 
 
 

    Wyślij do znajomegoDzień Dziecka

 

 
 
 

    Wyślij do znajomegoZdrowa żywność – wiem co jem

 

 
 

    Wyślij do znajomegoOdżywiamy się zdrowo i znamy witaminy – lekcja z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy

 

 
 

    Wyślij do znajomegoNasze lekcje biblioteczne

 

 
 

    Wyślij do znajomegoWiosna - Zielono Mi...

 

 
 

    Wyślij do znajomegoPoczytam Ci, Babciu, poczytam Ci, Dziadku – głośne czytanie połączone z kreowaniem laurki na Święto Babci i Dziadka (technika kolażu)

 


    Wyślij do znajomegoOd Chińczyka do Małego Księcia, czyli stare i nowe gry planszowe

 


    Wyślij do znajomegoEsperanto - najpiękniejszy i najłatwiejszy język na świecie

 
    Wyślij do znajomegoZaczarowane ferie z chrupkami PLAYIMAIS

 
    Wyślij do znajomego"Światowy Dzień Pluszowego Misia" z Przedszkolem nr 1 w Łasku"

 


    Wyślij do znajomego"Metamorfoza w bibliotece dla dzieci"

 


    Wyślij do znajomegoWycieczka do Muzeum Historii Łasku oraz Kolegiaty, 27.07.2016 r.

 
    Wyślij do znajomegoKaligrafia dla najmłodszych, 14.07.2016 r.

 
    Wyślij do znajomegoPiracka przygoda!, 12.07.2016 r.

 


    Wyślij do znajomegoChrupiące arcydzieła, 19.07.2016 r.

 
    Wyślij do znajomegoCzytanie w przedszkolu


    Wyślij do znajomegoWizyta drugoklasistów w Bibliotece
    Wyślij do znajomegoPasowanie na czytelnika w Bibliotece Publicznej
    Wyślij do znajomegoHarcerskie spotkanie w Bibliotece Publicznej
    Wyślij do znajomegoAnielskie spotkania w bibliotece


    Wyślij do znajomegoŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
    Wyślij do znajomegoW magicznej szkole Harrego Pottera!    Wyślij do znajomego„U prząśniczki siedzą jak anioł dzieweczki…”https://lh3.googleusercontent.com/-rBDJIlIaZDI/Vd7LmQcKtcI/AAAAAAAAIVY/CqHfqTOfjF0/s160-Ic42/DSC_0673v2.JPG


    Wyślij do znajomegoSpotkanie ze Smerfami!
    Wyślij do znajomegoWio, koniku!

    Wyślij do znajomego„Na talerzu zdrowo i kolorowo"


    Wyślij do znajomegoLecimy w kosmos.
    Wyślij do znajomegoTeatr z Krakowa w Łasku
    Wyślij do znajomegoOdwiedziny dzieciaków z półkolonii w Teodorach oraz młodzieży z Buczku.
    Wyślij do znajomegoDzień Matki i Dzień Dziecka


    Wyślij do znajomegoNasze lekcje biblioteczne


    Wyślij do znajomegoMajowa Łąka


    Wyślij do znajomegoO żonkilach, bzach i konwaliach, czyli lekcja o wiośnie…
    Wyślij do znajomegoWiosenne czarowanie


    Wyślij do znajomegoNasza Wielkanoc...


    Wyślij do znajomegoWystawa prac przedszkolaków


    Wyślij do znajomegoWiosna


    Wyślij do znajomegoRodzinka


    Wyślij do znajomegoWróżby
    Wyślij do znajomegoWystawa kolekcji


    Wyślij do znajomegoPodróż do przeszłości    Wyślij do znajomegoRękodziełko

    Wyślij do znajomegoSzuflandia


    Wyślij do znajomegoUbieranie bibliotecznej choinki
    Wyślij do znajomegoŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia    Wyślij do znajomegoZakończenie "Kolorowej Lokomotywy" 

    Wyślij do znajomegoWarsztaty teatralne z łódzką aktorką

    Wyślij do znajomegoWystawa ekologiczna - Jesień w przedszkolu    Wyślij do znajomegoRuszyła znów „Kolorowa Lokomotywa”

 

                

                

                

                

                

 

 

 

    Wyślij do znajomegoNoc atrakcji z biblioteką

                

                

                

                

                

                

                
                

                

                

                

                

                

                
        

    Wyślij do znajomegoPlenerowa lekcja patriotyzmu, czyli QUESTING po gminie Sędziejowice

                

                

                

                

                

                

                
                

                

                

                

                

                

                
                

                
        

    Wyślij do znajomego„Konkurs Głośnego Czytania” na łaskim rynku

                

                

                

                

    Wyślij do znajomegoKonkurs karaoke w Bibliotece Publicznej w Łasku (filia dla dzieci)

                

                

                

                

    Wyślij do znajomegoMagiczna księga

                

                

                

                

                

                

    Wyślij do znajomegoWakacyjne spotkanie z krakowskimi aktorami w ramach „Aktywnych Wakacji”

                

                

                

                

                

    Wyślij do znajomegoQuesting po łaskim parku z Biblioteką Publiczną

 

                

                

                

                

                

                

                

    Wyślij do znajomegoTeatr z Krakowa w Bibliotece Publicznej

                
                
                

    Wyślij do znajomegoKolorowa Lokomotywa

                
                
                

    Wyślij do znajomegoTomasz Grala - artysta fotograf

                
                
                
 

    Wyślij do znajomegoWiosna, wiosna ach to ty...

                
                

    Wyślij do znajomegoŚladami Koziołka Matołka

                
                

    Wyślij do znajomegoPodsumowanie ferii 2014

             
             
             
      

    Wyślij do znajomegoMój wymarzony ŚwiętyMikołaj

               

    Wyślij do znajomegoŚwiąteczne spotkania w bibliotece

             

              

             

              

      

    Wyślij do znajomegoJęzyk to twój paszport - ucz się języków

               
             
             
             

    Wyślij do znajomegoNoc detektywów w bibliotece

                

                

                

                

                

                

             

               

               

    Wyślij do znajomegoTańczące kasztanki w Filii dla dzieci

                
                

    Wyślij do znajomegoDuszki, stworki i potworki w bibliotece

                
                
                
                

    Wyślij do znajomegoDzieci poznają historię łaskiego parku metodą Questingu

                

                

                

                

                

                

    Wyślij do znajomego"Śluby" w bibliotece

                
                
                
                

    Wyślij do znajomegoKrólowa kwiatów w Bibliotece

                
                
                

    Wyślij do znajomegoPomarańczowa pantera

                
                
                

    Wyślij do znajomegoBezpieczny Internet dla przedszkolaków, czyli Necio.pl

                
                

    Wyślij do znajomegoPrzedstawienie, Julian Tuwim

               
               
               

    Wyślij do znajomegoSpotkania z Panem Julianem Tuwimem

              
             
             
             

    Wyślij do znajomegoWiosenne spotkanie

                    
                    

    Wyślij do znajomegoSpotkanie z dziećmi w ramach lekcji bibliotecznej

                    
                    

    Wyślij do znajomegoWielkanocne spotkanie

                    
                    
                    

    Wyślij do znajomegoWalentynkowy zawrót głowy

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoTurniej gier fantasy

                     
          

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2012Misiowe Spotkania w Bibliotece

                    
                    

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2012 Jesienne spotkania w bibliotece

                     
                     

    Wyślij do znajomegoPAŹDZIERNIK 2012 Miód. Złoty skarb lata

                     
                     

    Wyślij do znajomegoWRZESIEŃ 2012 Dzień głośnego czytania

                     
                     

    Wyślij do znajomegoCZERWIEC 2012 Łódzkie czyta

                     
                     

    Wyślij do znajomegoCZERWIEC 2012 Spotkanie autorskie

                     
                     

    Wyślij do znajomegoCZERWIEC 2012 Spotkanie z Idą Pierelotkin

                     
                     

    Wyślij do znajomegoCZERWIEC 2012 Dzień dziecka

                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2012 SERCEM SZYTE

                     
                     

    Wyślij do znajomegoKWIECIEŃ 2012 KSIĄŻKA NASZYM PRZYJACIELEM

                     
                     

    Wyślij do znajomegoKWIECIEŃ 2012 Lokomotywa

                     
                     

    Wyślij do znajomegoKWIECIEŃ 2012 Moja Książeczka

                     
                     

    Wyślij do znajomegoKWIECIEŃ 2012 Ozdoby wielkanocne

                     

    Wyślij do znajomegoKWIECIEŃ 2012 Joga w bibliotece

                     
                     

    Wyślij do znajomegoLUTY 2012 Biblionerzy

                     
                     

    Wyślij do znajomegoLUTY 2012 Spotkanie z weterynarzem

                     
                     

    Wyślij do znajomegoLUTY 2012 Włos ma głos

                     
                     

    Wyślij do znajomegoSTYCZEŃ 2012 Wizyta na komendzie

                     
                     

    Wyślij do znajomegoSTYCZEŃ 2012 Na zdrowie

                     
                     

    Wyślij do znajomegoSTYCZEŃ 2012 Kolorowe buźki

                     
                     

    Wyślij do znajomegoSTYCZEŃ 2012 Dzień malucha

                     
                     

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2011
Spotkanie z tradycją Bożego Narodzenia

                     
                     

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2011
Piernikowa choinka

                     
                     

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2011
Internet - za i przeciw

                     
                     

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2011
Baje bajki bajeczki

                     
                     

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2011
Plastyczne szaleństwa

                     
                     

    Wyślij do znajomegoGRUDZIEŃ 2011
Zbigniew Paprocki    Wyślij do znajomegoPAŹDZIERNIK 2011
Barwy jesieni

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoPAŹDZIERNIK 2011
Z uśmiechem do szkoły

                     
                     
          

    Wyślij do znajomegoPAŹDZIERNIK 2011
Urodziny Kubusia Puchatka

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoPAŹDZIERNIK 2011
Głośne czytanie

                     
                     
          

    Wyślij do znajomegoWRZESIEŃ 2011
Dywizjonizm

                     
                     

    Wyślij do znajomegoWRZESIEŃ 2011
MOJA PIĘKNA MIEJSCOWOŚĆ

                     
                     

    Wyślij do znajomegoWRZESIEŃ 2011
Poznajemy Mitologiczne Postacie

                     
                     
                     
          

    Wyślij do znajomegoSIERPIEŃ 2011
Wakacje z biblioteką

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoCZERWIEC 2011
Biżuteryjna zabawa

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoCZERWIEC 2011
Baśniowe metamorfozy

                     
                     
                                                                 

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Kwiaty dla mamy

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Fantazyjne plamy

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Poznajemy zwierzęta domowe

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Z sercem na dłoni

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Motyle i tyle

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
W świecie wynalazków

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Wydrapywanka

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomegoMAJ 2011
Malowane jaja

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego22.03.2011 r.
Sieciaki

                     
                     

    Wyślij do znajomego13.03.2011 r.
Bawienie przez lepienie

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego17.03.2011 r.
Poznaj bezpieczny internet

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego15.03.2011 r.
Wiosenny gość

                     
                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego15.02.2011 r.
Galeria Sztuki Dziecka

                     
                     

    Wyślij do znajomego25.01.2011 r.
HOKUS - POKUS W BIBLIOTECE

                     
                     

    Wyślij do znajomego18.01.2011 r.
STUDIO PAZNOKIETKA

                     
                     

    Wyślij do znajomegoSTUDIO FRYZURY

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego25.11.2010 r.
Międzynarodowy dzień pluszowego misia!

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego25.10.2010 r.
Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem autorem bajeczek dla dzieci

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego05.02.2010 r.
Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 6 w Łasku
W RAMACH SPOTKANIA Z PORANKAMI Z BAJKĄ

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego04.02.2010 r.
5-6 latki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Łasku
W RAMACH SPOTKANIA Z PORANKAMI Z BAJKĄ


                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego27.01.2010 r.
4 latki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Łasku
W RAMACH SPOTKANIA Z PORANKAMI Z BAJKĄ

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego21.01.2010 r.
Starszaki z Publicznego Przedszkola nr 3 im. „Misiaczek” w Łasku
W RAMACH SPOTKANIA Z PORANKAMI Z BAJKĄ

                     
                     
                     

    Wyślij do znajomego21.12.2009 r.
Spotkanie w ramach projektu „Bożonarodzeniowe zwyczaje”, przeprowadzonego wspólnie przez panią Bożenę Trocką-Dąbrowę i nauczycielkę ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łasku panią Katarzynę Wilk wychowawczynię klasy 2.

                     
                     
                     

«  ‹ 174/18 ›  »
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, wszystko
X
Podaj adres e-mail do kogo wysłać

Podpis(imię, nick, cokolwiek)